Novinky/news
Veškeré texty a fotografie jsou chráněny autorským zákonem/all at these websites is copyrighted

 

28.12.2009

1.Poslední bělouší mimi vyhlížejí své nové páníčky ! Na prodej jsou ,,statní,, a veselí kluci, kteří už dokonce sem tam ,,hlídají,, a jedna slečna, kterou nejvíc baví běhání a mazlení ! Pokud máte zájem, volejte, pište, neváhejte ! Na rok 2010 další štěňátka neplánujeme !  / for sale last white shepherd puppies ! for showing, breeding, training, for the best family life :) !

2.Nové fotky Owena Bohemia Mandiga - 10 týdnů - modrá s pálením, Jch.Lacoste de Iniesta x Cinnamon Blue Bohemia Mandiga / new pics Owena Bohemia Mandiga - 10 týdnů - blue and tan, Jch.Lacoste de Iniesta x Cinnamon Blue Bohemia Mandiga)

* * *

16.12.2009

1.Stále nabízíme štěňátka bílých švýcarských ovčáků k odběru ! Chcete-li opravdu věrného kamaráda, milého a krásného společníka, hlídače, ale i sportovce, neváhejte, k odběru jsou již poslední štěňátka ! Jsou zvyklá venku, ale samozřejmě si rádi zvyknou i u vás doma :). Přidáváme nové fotky do miminkovské galerie ! / New pics of our white shepherds puppies. See new pics at the puppies gallery :). Some puppies from this very interesting mating and blood line are still for sale ! :)

* * *

10.12.2009

1.Představujeme naše nová čivaví štěňátka ! Hrdým taťkou je náš Laky - Lacoste de Iniesta a pyšnou mamkou Nanynka - Cinnamon Blue Bohemia Mandiga / our new puppies for sale - s.Jch.Lacoste de Iniesta x d.Cinnamon Blue Bohemia Mandiga,  blue tricolour and cinnamon girls and black and white boy :)

2. Nabízíme štěňátka bílých ovčáků ! Více info i foto na štěňátkovské stránce ! / white shepherd puppies for sale - see our puppies page for more info and photos ! :)

* * *

1.12.2009

1.Klubová výstava KCHČaN 28.11.09 - Bohemia Mandiga - III.nejlepší chovatelská stanice a II.nejkrásnější pár výstavy ! :). Další výsledky naší výpravy - Keanu Black Bohemia Mandiga - VN3, Jch.Lacoste de Iniesta - V, Ich.Navarama Bohemia Mandiga - V4, Miwa Miya Bohemia Mandiga - N4, Hard Rock Ave Bengal - VD4, Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - V3, Ch.Via Heart Bohemia Mandiga - V. Přihlášeno bylo 141 čivav, rozhodčími byly paní  Brenda Banbury a Jean Lanning z Velké Británie !  Moc díky všem přátelům, kteří mi pomohli zvládnout vystavení všech mých šesti psů /zvláštní díky Lence a Lucce za Hárdíka a Jessinku!/, protože tentokrát to bylo obzvlášť náročné / Chihuahua club show 28/11/09 - Bohemia Mandiga - III. Best Kennel, II. Best Couple, Keanu Black Bohemia Mandiga - vp3, Jch.Lacoste de Iniesta - exc, Ich.Navarama Bohemia Mandiga - exc4, Miwa Miya Bohemia Mandiga - p4, Hard Rock Ave Bengal - vg4, Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - exc3, Ch.Via Heart Bohemia Mandiga - exc. Entry 141 chihuahuas, judges Mrs.Brenda Banbury a Mrs.Jean Lanning from Great Britain ! Thanks for the nice results :)))

photos by abukantos.com, thanks ! :)

2.Nabízíme štěňátka čivav i bílých ovčáků k zadání i k odběru ! / We have for sale chihuahuas and white shepherds puppies !

* * *

26.11.2009

1.Přidáváme nové fotky našich už devítinedělních bělouších mimi. Některá už se mají báječně v nových rodinkách, některá teprve tu svou vyhlížejí! Máte zájem hlavně o bílého kamaráda ?, ale i  hlídače ? sportovce ? showmana ? parťáka do nepohody i pohody ? ...tak neváhejte, to vše totiž ,,běloušové,, dokážou ! / Our white puppies are 9 weeks old. Some so beautiful   puppies are still for sale ! :)

* * *

16.11.2009

1.Tak už je ,,nám,, 7týdnů a půl ! Utíká to jako voda a o tomto víkendu už se dokonce některá mimi vydají na cestu do nových domovů! K zadání jsou ještě ale chlapečci - velmi krásní a velmi šikovní ! :-). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám sdělíme další informace / Our white puppies are 7,5 weeks old. See the new pics at the puppies gallery :). Some puppies - boys are still for reserve ! :)

* * *

2.11.2009

1.Našim bílým medvídkům je pět týdnů. Začíná to být s nimi docela legrace a to ve všech smyslech tohoto slova. Je jich všude plno, na každém kroku je ,,někdo,,. Když jdou ven, počítáme do deseti, když jdou zvenku, počítáme, když se rozeběhnou po domě, počítáme také, prostě neustále počítáme do deseti :). Do miminkovské galerie jsme opět přidali pár fotek. Stále nabízíme štěňátka k zadání ! :) / Our white puppies are 5weeks old. See new pics at the puppies gallery :). Some puppies are still for reserve ! :)

2.Nová fotka našeho ,,Hárdika,, Hard Rock Ave Bengal :) / new pics of our Hard Rock Ave Bengal :)

* * *

25.10.2009

1.Uplynul pouhý týden a z našich bílých kuliček se stávají pomalu ,,malí průzkumníci,,. Každým dnem se naučí něco nového, každý den o trošku vyrostou, každý den vymyslí novou ,,lumpárničku,, :). Do miminkovské galerie jsme přidali pár nejnovějších fotek. Stále je možno si vaše vysněné bělouší mimi vybrat a zadat ! :) / Our white puppies are 4weeks old. See new pics at the puppies gallery :). Some puppies are still for reserve ! :)

 

* * *

20.10.2009

1. Národní výstava Brno 18.října 2009 - ,,Jessík,, Ch.Ume M. Bohemia Mandiga - CAC ČR (čekatelství k Grandšampionu ČR :)/, ,,Viky,, Ch.Via Heart Bohemia Mandiga - R.CAC ČR, Jch.Lacoste de Iniesta - V4, Lady of Silver Moon Bohemia Mandiga -  velmi nadějná. Přihlášeno bylo 69 čivav, rozhodčí p.I.Sopko, SK / National show Brno CZ 18/10/09, Ch.Ume M. Bohemia Mandiga - CAC CZ, Ch.Via Heart Bohemia Mandiga - R.CAC CZ, Jch.Lacoste de Iniesta - exc.4, Lady of Silver Moon Bohemia Mandiga -  very promising. Entry 69 chihuahuas, judge I.Sopko, SK.

      

Hard Rock Ave Bengal                                 Ch.Ume M.Bohemia Mandiga                             Jch.Lacoste de Iniesta           

* * *

14.10.2009

1. Našim  ledním medvídkům jsou tři týdny, začínají se zvedat na nohy a zvědavě prozkoumávat okolí ! A jak to vypadá, některá mimi jsou opravdu dlouhosrstá ! Do galerie přidáváme pár aktuálních obrázků :) / new pics at the puppies gallery :)

* * *

7.10.2009

1.Naše bílé kuličky jsou na světě už 14 dní :). Spinkají, papají, spinkají, papají a pořád dokola... Beauty je stále naprosto vzorná mamina a všechny své děti obstarává s příkladnou starostlivostí. Všechna štěňátka prospívají a zda jsou  krátkosrstá či dlouhosrstá poznáme snad již brzy. Přidali jsme nové fotky do miminkovské galerie ! :) / Our white puppies are 2 weeks old, all are so sweet, so healthy and Beauty is so great and proud mother still. See new pics at the puppies gallery :)

 

2. Máme také bezva zprávičky od ,,Pixie,,ze Slovinska - Kiomarra - získala BOB puppy na MVP v Celje a také úspěšně složila ,,zkoušku,, ve škole štěňátek v psí škole:) Kiomarra Bohemia Mandiga - IDS CACIB Celje, 27/09, Slovenia - very promising and BOB puppy :). And ,,Pixie,, passed the final exam at the puppy course in dog school with 100% of all points!  Big congratulations Vesna and Pixie, we are so proud for you both !!! :)

* * *

1.10.2009

1.Máme nový banner ! :) / our new banner ! :)

2.Štěňátka běloušků mají  jména. Přidělovat je budeme ale až později a třeba i s novými ,,páníčky,, :). Jsou to opět, jak je u nás u běloušů zvykem, ,,americké reálie,, :). Vytvořili jsme také novou stránku vrhu E :))) / news on puppy page - new names for puppies and new page for E litter

3.Na stránku odchovů jsme přidali čivaví vrhy ,,K,, a ,,L,, :o) / pups ,,K,, and ,,L, are on our chi litters page :o)

* * *

25.9.2009

1.Konečně máme bělouší štěňátka ! Naší Beauty se 24.9. narodilo 10 miminek a ,,spravedlivě,, -5 chlapečků a 5 holčiček ! :) Beauty je vzorná mamina a ač jsou to její první děti, zvládá vše naprosto s přehledem. Zařídili jsme bělouším mimi novou galerii a budeme zde doplňovat průběžně nové fotografie. Přijímáme rezervace a veškeré další informace rádi zodpovíme po telefonu či mailu. K odběru budou štěňátka za osm týdnů / Our new puppies from Beauty /import Estonia/ and Mch.Dragon la Blankapapilio - born 24/09/09, 5 girls and 5 boys. We take the reservations !!! :)))

* * *

17.9.2009

1.Představujeme naše nová štěňátka ! :))) Hrdým taťkou je Jch.Lacoste de Iniesta a velmi pyšnou mamkou Ch.Monti Rey Tit in Hands :) / Our new puppies ! - s.Jch. Lacoste de Iniesta (import D), d.Ch.Monti Rey Tit in Hands (import RUS) :o)))

klikni pro větší obrázek / click for bigger pics

* * *

14.9.2009

1.Sluníčka už je docela málo /jak kde, to je jasné :)/, švestky zrají a leckdo přemýšlí, co s nimi /ale to je přeci taky jasné :)/. Naše Scarletka vymýšlí ale - ,,jak na ně ?! Jenže jak už to v životě bývá ...Někdo se snaží a jiný si počká ...!!!  :)))/ from funny life with our chihuahuas :)

klikni pro větší obrázek / click for bigger pics

* * *

3.9.2009

1.Mezinárodní výstava CACIB Interdog Mladá Boleslav 30.září 2009 - HARD ROCK Ave Bengal - V1, CAJC CZ :)! ,,Flenník,, -  FLANNAGAIN McBohemia Mandiga  - R.CAC CZ :). Rozhodčí paní Kateřina Minarčíková, CZ, přihlášeno 101 čivav. / IDS CACIB Mlada Boleslav, CZ - HARD ROCK Ave Bengal - CAJC CZ and FLANNAGAIN McBohemia Mandiga  - R.CAC CZ, judge Katerina Minarcikova, CZ, entry 101 chihuahuas :)

 

2.Od ,,Dassíka,, - Dallas W.Bohemia Mandiga dorazili dvě skvělé zprávy - MVP Mladá Boleslav - CAC CZ (rozh.Ing.L.Jančík) a oficiální výsledek DKK a DLK - 0/0 !!! (MVDr.Jan Slabý) :). ,,Dassy,, - super a velmi gratulujeme !!! :) / Dallas W.Bohemia Mandiga - IDS Mladá Boleslav - CAJC CZ and officially result HD A and ED 0/0 !!!  :)

* * *

28.8.2009

1.Naše dvojčátka Miky a Josefinka oslaví za necelý měsíc už své první narozeniny. Užíváme si s nimi denně velkou legraci a podělíme se s vámi o jednu z nich :). Pepina už sice chodí sama, ale občas se také ráda povozí. A Miky je gentleman tělem a duší, tak proč by ségru ,,nesvezl,,? Jenže i jeho dobrota má své meze a co potom ? :) / from funny life with our sweet twins :)

klikni pro větší obrázek / click for bigger pics

* * *

27.8.2009

1.Čekáme štěňátka bílých ovčáků !!! Ultrazvuk potvrdil ,,Butčinu,, březost a tak se  koncem září můžeme těšit po dvouleté pauze v naší stanici na bílé medvídky! Rezervace jsou možné již teď, neváhejte nás kontaktovat. Více informací  na stránce štěňátek ! :) / Born To Win White Beauty is pregnant !!! :))) Puppies will be born about the end of September 2009. We take the reservations from now ! :)

* * *

23.8.2009

1. ,,Jessie,, - Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - Vítěz Speciální výstavy KCHČaN 2009 !!! :) - Karlovy Vary 22.8.2009 - rozhodčí pan Patrick McDevitt, Irsko ! Přihlášeno bylo 122 čivav. Další úspěšní - ,,Laky,, - Jch.Lacoste de Iniesta získal třetí CAC CZ a ,,Jeník,, - Yenkee Doodle Bohemia Mandiga skvělé třetí místo ve třídě ! ,,Hardy,, - Hard Rock Ave Bengal a ,,Flenny,, - Flannagain McBohemia Mandiga prošli úspěšně bonitací ;o) .../ Our sweet small blue girl Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - Special winner on Special Chihuahua Show Karlovy Vary 2009 !!! - judge Mr.Patrick McDevitt, Ireland - thank you very much again :) !. Entry 122 chihuahuas. Jch.Lacoste de Iniesta - CAC CZ ! and Yenkee Doodle Bohemia Mandiga - exc.3 ! :). Great results for us again, thanks ! :)

                                                                                                                                                                                                 photos by abukantos.com - thanks!!! :)

* * *

19.8.2009

1. Máme na prodej holčičku Lucky Girl ,, Luci,,. Více info na stránce  štěňátek :) / for sale the small chi girl ,,Lucky Girl,, more info on puppy page :)

* * *

10.8.2009

1. Na stránku odchovů jsme přidali vrhy I a J :o) / pups ,,I,, and ,,J,, are on our chi litters page :o)

* * *

3.8.2009

1. Nové fotky Nanynky - Cinnamon Blue Bohemia Mandiga :) / newest pics of our Cinnamon Blue Bohemia Mandiga :)

2. Na prodej máme čivaví mimi a snad čekáme i ovčácké medvídky :)! Více info na stránce štěňátek a ve fotogalerii / Chihuahua puppies for sale and white shepherd puppies for reserve, more at pups page !!! :)

* * *

29.7.2009

1. ...a byla svatba ! :) ...naše Beauty a Multichamp.Dragon la Blankpapilio si před týdnem řekli své ,,ano,, :) ...jestli se Beauty rozhodne si tentokrát postavu ,,zkazit,,, tak  koncem září se můžeme těšit na bílé medvídky ! Již teď je možno si štěňátko rezervovat, již nyní je možné poptávat více informací / Last week we mated our Beauty with Multichamp.Dragon la Blankpapilio. We can look forward for the puppies about end of the September. We take reservations from now ! :) We expect puppies show and breed quality with so interesting bloodline pedigree. We look forward for the short and maybe longcoated puppies too ! :)

moc díky za půjčení fotek Dráčka všem z www.la-blankpapilio.com a www.bily-ovcak-dragon.estranky.cz ! :)))

* * *

27.7.2009

1. Nové fotky přidáváme také našemu ,,Muži v černém,, - našemu ,,Lakymu,, :) / newest pics of our ,,Man in Black,,- Lucky :)

* * *

25.7.2009

1. Přidáváme nejnovější fotky naší Dacotky :) / newest pics of our Dacota :)

* * *

21.7.2009

1. Nechávali jsme se na MVP v  Litoměřicích fotit ve stánku BRITu. Úplně jsme na tuhle fotku zapoměli, přitom je na ní Hárdik takový fešák :) Tak tady je ! :) / new pics of our ,,topper,, Hardy from ,,Brit,, company :)

* * *

20.7.2009

1. ,,Dassy,,- JCh.Dallas W.Bohemia Mandiga - Národní výstava Mladá Boleslav 18.7.2009 - V1, CAC, Nejlepší pes, Národní vítěz a BOB - Vítěz plemene  ! Dassíku opět super, moc gratulujeme!  Přihlášeno 24 bšo, rozhodčí paní Vl. Tichá / Again hot great news - JCh.Dallas W.Bohemia Mandiga - BOB - Best of Breed, Best dog, National Winner 2009 and CAC CZ on CZ National show Mlada Boleslav 18/07/09. Entry 24 ws, judge V.Tichá, CZ, thanks!  Again great result for us ! :)))

fotky p.M.Šedivá, moc díky ! :)))

* * *

16.7.2009

1.Včera byl ,,Viky,,- Via Heart Bohemia Mandiga oficiálně přiznán titul ŠAMPION ČR !!! :) / Via Heart Bohemia Mandiga  - from yesterday officially Czech champion !!! :)

* * *

14.7.2009

1. Přinášíme bezva novinku - ,,Dassy,, - JCh.Dallas W.Bohemia Mandiga - CAC, Nejlepší pes a BOB /Best of Breed/ !!! na Klubové výstavě KBO v Jizbicích pod Blaníkem 11.7.2009 ! Dassíku super, moc gratulujeme, máme velikou radost ! Přihlášeno 38 bšo, rozhodčím Ing.L.Jančík / Hot great news - JCh.Dallas W.Bohemia Mandiga - BOB - Best of Breed, Best dog and CAC CZ on CZ Club show Jizbice 2009. Entry 38 ws, judge Ing.L.Jancik, CZ, thanks!  Great job, Dassy ! :)))

* * *

12.7.2009

1. Zaktualizovali jsme stránku našich štěňátek a zjednodušili přístup k vzkazům pro nás ! Nyní nám můžete psát vaše vzkazy přímo z těchto stránek :) / news on puppies page and new contact page :)

* * *

2.7.2009

1. Přidali jsme aktuální informace k našim štěňátkům na prodej :) / News at our ,,puppies page,, :)

* * *

29.6.2009

1. Velmi úspěšná byla mezinárodní výstava psů Intercanis Brno 28/06/09 pro naše tři ,,bubáky,, ale i pro naše odchovy :o))). Tím ,,nej, nej,, byl ale bezesporu ,,Hárdy,, - Hard Rock Ave Bengal, který získal CAJC v početné konkurenci a také ,,Viky,, - Via Heart Bohemia Mandiga, která získáním čtvrtého CAC splnila podmínky přiznání titulu Šampion ČR ! A neméně pěkné umístění získal Jch.Lacoste de Iniesta - V2, R.CAC, Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - V1, CAC, R.CACIB a Extra Choco Bohemia Mandiga - V3. Přihlášeno bylo 70 čivav a rozhodčím byl pan Carlos de Guinea Martinez ze Španělska ! / Great results from IDS CACIB Brno, CZ 28/06/09 for our kennel - Hard Rock Ave Bengal - CAJC CZ, Ch.Ume M.Bohemia Mandiga - CAC CZ, R.CACIB, Via Heart Bohemia Mandiga - V1, CAC CZ - pending Czech Champion !!!, Jch.Lacoste de Iniesta - R.CAC CZ, Extra Choco Bohemia Mandiga - exc.3. Entry 70 chihuahuas, judge Mr.Carlos de Guinea Martinez, Spain - thank you :) !!! :)

2. Via Heart Bohemia Mandiga - splnila podmínky přiznání titulu Šampion ČR ! Deniso, Viky - GRATULUJEME ! :))) Zaktualizovali   a doplnili  jsme stránku s našimi úspěchy :) / Via Heart Bohemia Mandiga - our new champion. Great job, Denisa and Viky :). News at our show result page :)

3. Na své první výstavě v Rokycanech získal titul ,,Vítěz třídy,, Yenkee Doodle Bohemia Mandiga :). Jeníku, pěkný začátek, gratulujeme !!! :))) / The first show for Yenkee Doodle Bohemia Mandiga - exc.1, winner of class :)

* * *

24.6.2009

1. Vyšetření luxace pately: Hard Rock Ave Bengal - 0/0 !!!:o) MVDr. E. Štolcová, veterinární klinika Live Litoměřice. /Hard Rock Ave Bengal - PL 0/0 !!! :o)

* * *

22.6.2009

1.Nové fotky našich čivavích ,,slečen,, které nabízíme na prodej :))) / actually pics of our pups for sale :)))

2.Naše duo - Pepča s Mikym - oslaví za chvilku ,,devítiměsíčniny,,- letí to fakt jako ,,blázen,, :) / our sweet twins - 9 month :)

* * *

8.6.2009

1.Zaktualizovali jsme stránku s nabídkou našich štěňátek na prodej :) / news at our puppies page for sale :)

* * *

6.6.2009

1.Via Heart Bohemia Mandiga ,,Viky,,- 6.června 2009, Memorial dr.Pacltové - Klubová výstava KCHČaN,  - V1, CAC CR ! :). Viky už chybí jen jeden CAC pro splnění Českého šampiona :). Přihlášeno 85 čivav, rozhodčí Ing.I.Bartek, CZ./ Via Heart Bohemia Mandiga - CAC CZ - Club show, 060609 Lysa nad Labem, CZ, competed 85 chis, judge Ing.I.Bartek, CZ. :)

 

2.Na výstavě v Lysé byl naší Ich.Navaramě Bohemia Mandiga předán pohárek za 8.místo v I.ročníku soutěže TOP CHIHUAHUA. ,,Jerrda,, se vloni zúčastnila málo výstav, ale i tak dosáhla na bodovaná místa (z šesti loňských výstav získala Grandšampiona, 3x R.CACIB, Národního vítěze a BOB) / Multichamp.Ich.Navarama Bohemia Mandiga - TOP CHIHUAHUA 2008 - 8th place from only six shows a year :)))

* * *

2.6.2009

1.Dnes byl naší Jessince /Ume M.Bohemia Mandiga/ oficiálně přiznán titul ŠAMPION ČR !!! :) / Ume M.Bohemia Mandiga  - from today officially Czech champion !!! :)

* * *

27.5.2009

1.Z našich barevných kuliček se začínají ,,klubat,, malé šikulky :). Výstavní postoje jim jdou náramně, ale mnohem radši společně řádí venku na sluníčku ... :). Začínají se pomalu rozhlížet, komu by splnili třeba dávné sny nebo se prostě jen tak zalíbili na první pohled :). Přidali jsme nové fotky a info do miminkovské galerie / new pics of our pups for sale at photogallery

* * *

25.5.2009

1. Získáním titulu CAC na MVP Litoměřice 24.5. splnila naše ,,Jessinka,, Ume M. Bohemia Mandiga podmínky přiznání titulu Šampion ČR !!! :) Získala navíc také už druhý titul CACIB !!! Přihlášeno bylo 82 čivav a rozhodčí byla Ing.Ivana Síbrtová. Dalšími našimi úspěšnými byli v neděli R.CAC Via Heart Bohemia Mandiga ,,Viky,,, Jch.Lacoste de Iniesta - V4, Cinnamon Blue Bohemia Mandiga - V3 a v sobotu Jch.Dallas W.Bohemia Mandiga ,,Dassy,, - CAC :) Gratulujeme moc majitelům Dassyho a Viky! :) / Great results from  24/05/09, IDS CACIB Litomerice CZ - Ume M. Bohemia Mandiga - CAC CZ, CACIB - pending Champion CZ and Jch.Dallas W. Bohemia Mandiga - CAC CZ, Via Heart Bohemia Mandiga - R.CAC CZ. Good job, owners :). Chihuahuas entry 82, judge Ing.I.Sibrtova, CZ.

* * *

21.5.2009

1. Přidáváme nové fotky našich ,,mnohobarevných,,  čivavích ratolestí :) / new pics of our lovely coloured chi pups :)

2. Naše ,,duo,, řádí už 8 měsíců a tak přidáváme zase ,,obrázek,, :))) / our sweet twins - 8month :)))

* * *

14.5.2009

1. Představujeme naše nové dvě slečny z vrhu L – modrou Lady of Silver Moon a zlatou Lucky Girl :) Zatím nejsou tyto holčičky  na prodej, zatím jsou možné jen jejich případné rezervace / new puppies at our home, see pups page and photogallery :)  

2. Dottie Baby Bohemia Mandiga – na Národní výstavě v Banské Bystrici získala CAC SR a na Krajské výstavě v Hlučíně byla V1, Vítěz třídy. Na bonitaci ve Frýdku - Místku se stala Dotty chovnou fenkou. Gratulujeme, samé skvělé zprávičky :))) / Dottie Baby Bohemia Mandiga / Izumrud x Tiarra Red/ - National show Slovakia – CAC SR, Regional show CZ – winner of class. Great job, Dotty :)

* * *

7.5.2009

1. MVP Praha 3.května 2009 – Jch.Lacoste de Iniesta – CAC CZ, R.CACIB ! :). Přihlášeno 108 čivav, rozhodčí pan  Ing. J. Šuster, SK. / great result from IDS CACIB Prague – Jch.Lacoste de Iniesta – CAC CZ, R.CACIB. Judge Ing.J.Šuster, Slovakia

2. Naše ,,pestrobarevná káčková,, nadílka už ,,dóst,, poporostla :). Fotky přidáváme do štěňátek a také brzy budou fotky i v miminkovské fotogalerii. Zatím nejsou tato štěňátka na prodej, zatím jsou možné jen případné rezervace. Díky za Vaši trpělivost! / new pics of our new pups, see pups page and photogallery

3. I naše dvojčata Mikča s Pepčou rostou a rostou ...– už je jim 7 měsíců a kousíček. A Pepi je fakt frajerka – už ví na co jsou nohy – zcela bravurně se staví v postýlce ... co bude umět příště fakt nevíme ... tímhle tempem ...kdo ví :o) / pics of our sweet twins at 7,5 month of age :o)

     

4. Z posledních výstav - NVP Ostrava – Dottie Baby Bohemia Mandiga - V3 a Extra Choco Bohemia Mandiga - V2. MVP Brno – Flannagain Mc Bohemia Mandiga – V2, MVP České Budějovice – V2. Extra Choco se stala na bonitaci 1.května ve Frýdku Místku chovnou fenkou. Majitelkám Dottynky, Čokinky i Fleníka gratulujeme ! :o)

* * *

24.4.2009

1. Představujeme naše nová štěňátka :). Hrdým taťkou je Jch.Lacoste a pyšnou matkou je naše Agátka. Štěňátka jsou v barvách černá, čokoládová, modrá, červená a plavá, dva chlapci a tři holčičky / Quite new puppies at our home – cool puppies :) – black, choco, blue, red, fawn – proud father is Jch.Lacoste de Iniesta, proud mother is Agáta Hop-Trop / mother of our Ich.Multichamp.Navarama Bohemia Mandiga and grandmother of our Club.ch., BIS Ume M.Bohemia Mandiga and Ch., Club.Champ.Monti Rey Tit in Hands

2. Dottie Baby Bohemia Mandiga /Izumrud iz Doma Simby x Tiarra Red BM/ získala na Národní výstavě v Srbsku v městě Bačko Petrovo Selo, rozh. Siniša Sančanin – V1, CAC a BOB !!! Šikulky - Dottie i její panička - gratulujeme ! :))) / Dottie Baby Bohemia Mandiga – CAC and BOB – National show Serbia, Bačko Petrovo Selo :)

* * *

20.4.2009

1. Přidáváme nové fotky našich čivavích ,,chlapců,, na prodej – krátkosrstý Jumbo Jet a dlouhosrstý Indiana Jones :) / for sale longcoat Indiana Jones and smooth Jumbo Jet, more infos at puppies page :)

2. Dallas W.Bohemia Mandiga, doma zvaný ,,Dassy,, získáním CAC na Speciální výstavě Klubu bílých ovčáků splnil podmínky přiznání titulu Český junioršampion !!!,,Dassy,, - opět paráda, gratulujeme ! :) / Dallas W.Bohemia Mandiga – Czech Juniorchampion CZ !!!

3. Naše Pepča a  Miky slaví 24.dubna svůj sedmý měsíc života :). Fakt to letí ...za chvilku už je nedoběhnem :) / our twins celebrated 7 month :)

* * *

8.4.2009

Zaktualizovali jsme stránku našich ,,boys,, na prodej. Jaro, teploučko a sluníčko nás všechny vyhání z domu a užíváme si to venku jaksepatří :). Člověčí rodinku by si rád ,,chočil,, dlouhosrstý ,, Indy,, a také krátkosrstý ,,Džambík,, :) / news on our pups page, for sale Indiana Jones and Jumbo Jet :)

,,Krasavec,, Dallas W.Bohemia Mandiga /Světový vítěz mladých BBI 2008 :) /- složil úspěšně zkoušku BH /doprovodného psa/. ,,Dassy,, - paráda, gratulujeme  ! :) / Dallas W.Bohemia Mandiga / World Junior Winner BBI 2008/ passed working exam  - BH :)

* * *

24.3.2009

1. Krátkosrstí Jumbo Jet , Grande Manchado a dlouhosrstý Indiana Jones jsou naši ,,chlapci,, na prodej :). Více info o nich najdete na naší štěňátkovské stránce a ve fotogalerii / Our three boys - Jumbo Jet, Grande Manchado and Indiana Jones for sale. See puppies page and gallery

2. Máme novou fotku dalšího ,,Simoního synka,, fešáka Dannyho Bohemia Mandiga :))) / new pics of Simon´s son – Danny Boy Bohemia Mandiga

3. Naše dvojčátka slaví dnes ,,půlročniny,,. Letí to, je to tak ... :) Přidáváme fotky Mikyho a Pepči v tak trošku ,,retro,, stylu :) / Our twins celebrate today 6 month :)

        

* * *

18.3.2009

Zaktualizovali jsme stránku našich štěňátek na prodej :) / See news at our puppies´s page for sale.

* * *

13.3.2009

Víte jak vypadá ,,vyspat se do růžova,, ? Naše Pepi s Mikym tohle ovládají dokonale :)/ our sweet twins know to sleep ,,to pink,, very very well :)

* * *

11.3.2009

Tak už i "Hardy" Hard Rock Ave Bengal má svou zbrusu novou stránku :o) / Meet our "Hardy" Hard Rock Ave Bengal on his new own page :o)

        

* * *

9.3.2009

Dnes nás opět sluníčko vyhnalo ven :). Nové fotky našich čivavích mimi jsou ve fotogalerii. /see new pics of our pups at photogallery :)

* * *

7.3.2009

,,Yeník, Jenda, Jeníček,, – Yenkee Doodle Bohemia Mandiga – soutěží o Největšího elegána v soutěži Blesku :)))  -  http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=3360 . Za krásné fotky fešáka Jendy velice děkujeme jeho paničce! :)))

* * *

6.3.2009

"Nany" Cinnamon Blue Bohemia Mandiga se dočkala své vlastní stránky :o) / Meet our "Nany" Cinnamon Blue Bohemia Mandiga on her new own page :o)

* * *

5.3.2009

1. Konečně se blíží jaro ! :) Venku se oteplilo a tak se naše štěňátka na chvilku podívala na zahradu. Pár fotek jsme přidali do štěňátkovské fotogalerie. / see new pics of our pups at photogallery :)

* * *

27.2.2009

1. Čas fakt letí - a prý se to nejsnáz pozná "na dětech". A je to pravda! :o) Naše dvojčátka oslavila 24.2. už svoje páté "měsíčniny" :o). Už jsou to opravdoví malí človíčkové - mají své názory a zkoušejí to nás jak se dá :o)./Our sweet twins celebrated 5th month of age :o)

2. Do štěňátkovské galerie jsme přidali nejnovější fotky našich čivavích štěňátek./New pictures of our chihuahua pups at photogallery :o)

3. Naše Nany (Cinnamon Blue) se stala na bonitaci v Praze chovnou fenkou :o)! Její stránku intenzivně připravujeme./Our female Cinnamon Blue Bohemia Mandiga became brood bitch.

* * *

6.2.2009

1. Náš Lacoste je Junioršampion krásy ČR! :o) Získáním CAC na MVP v Brně 8.2. splnil Laky podmínky pro přiznání titulu Junioršampion a dne 17.2. mu byl titul oficiálně přiznán./Lacoste de Iniesta finished Juniorchampion CZ! :o)

2. Vyšetření luxace pately: Cinnamon Blue Bohemia Mandiga - 0/0 !!!:o) MVDr. E. Štolcová, veterinární klinika Live Litoměřice. Nanyce stále dlužíme její vlastní stránku, ale opravdu už brzy bude hotova! :o)/Patella luxation of Cinnamon Blue Bohemia Mandiga - LP 0/0 !!! :o)

3. Naše Beauty se rozhodla "nekazit" si na jaro postavu a bílé medvídky nečeká. Bohužel nezabřezla :o(. Nicméně i nadále štěňátka plánujeme, ze stejného spojení a i nadále je možno si štěňátko u nás rezervovat./Unfortunately our Beauty isn't pregnant. But we still plan white babbies, see our puppies page.

4. Brzy přidáme nové fotky našich čivavích štěňátek. Momentálně jsme alespoň zaktualizovali obrázky pejska Manchada, kterého nabízíme na prodej./New pictures of our chihuahua pups at photogallery :o)

* * *

6.2.2009

1. Přidali jsme nové fotky našich čivavích dětiček do štěňátkovské galerie :o). Už jsem zase trochu vyrostli, zkoušíme si hrát, objevili jsme "ocásky" a děsně nás baví objevovat vše nové :o)/New pictures of our chihuahua pups at photogallery :o)

* * *

26.1.2009

1. Do štěňátkovské galerie jsme přidali nejaktuálnější fotky našich malých čivavích miminek. Rostou jako z vody a mají úžasné barvičky :o)/New pictures of our chihuahua pups at photogallery :o)

2. Máme pár nových fotek našich "mužů v černém" - Lakyho a Hárdíka. Sluníčko se jim krásně opírá do kožíšků :o)/New pictures of our two "black boys" - Lacoste and Hard Rock :o).

* * *

10.1.2009

1. Vážení návštěvníci našich stránek, vítejte v Novém roce! Naše chovatelská stanice slaví letos již 17 let od svého založení a přesto, že to není nijak kulaté výročí, dostaneme snad brzy "dárek" :o). "Dárek" by měl být vždy, pokud možno, překvapením, tedy i pro vás, naše příznivce, bude i tento "dárek" zatím jen tajemstvím. Více prozradíme v pravý čas. Slibujeme :o)))/Welcome to our websites at the New Year! We prepare some "surprise" for this year. More infos later :o)))

2. Čekáme bílé medvídky! Tedy doufáme, že čekáme :o). Naše Beauty navštívila týden před Vánocemi svého ženicha "Dragona" a věříme, že po téměř dvouleté pauze, se nám narodí "bílí medvídci" - štěňátka bílých ovčáků. Zamluvit si štěňátko je možné samozřejmě už teď! K odběru by měla být v polovině dubna, tedy v tu nejlepší roční dobu na výchovu štěňátka./We are going to have puppies of white shepherds on spring 2009. Mother will be our Born To Win White Beauty (import Estonia, USA bloodline "von Tasz"). Father will be CH. Dragon La Blankpapilio. We take reservations for these babbies.

Ch. Dragon La Blankpapilio Ch. Dragon La Blankpapilio Ch. Dragon La Blankpapilio Ch. Dragon La Blankpapilio Ch. Dragon La Blankpapilio
fotky www.la-blankpapilio.com - díky za zapůjčení :)

3. Máme štěňátka čivav! První po našem "Muži v černém" Lacoste de Iniesta :o). Více na naší štěňátkovské stránce./ We have the chihuahua puppies! The first out of our Lacoste de Iniesta. See more info at puppies page.

4. Caldwell W. Bohemia Mandiga žijící v Estonsku složil další zkoušku - KK3 :o) Caldwell W. Bohemia Mandiga passed next working title - KK3! Congratulations to Estonia again :o)

5. Chystáme stránky našim "teenagerům" - Hárdymu a Nanynce. Snad už brzy :o)

* * *

Loňské zprávy >>>