Novinky - staršího data
Kopírování či přejímání textů a fotografií (kromě bannerů) je možné jen po dohodě s majiteli stránek či webmastera.

2005, 2007, 2008

21.11.2006

1. Naše "nová" externí Fotogalerie je stále postupně doplňována. Opravdu moc děkujeme za kladné ohlasy, moc nás to těší a budeme se snažit, aby v ní bylo stále "pěkné pokoukání" na naši velkou psí rodinku./We added some new photos to our external photogallery.

2. Doplňujeme střípky z výstav z poslední doby: MVP Praha a MVP Nitra: Monika Jamika - 2x CAJC. MVP Nitra: Navarama - R. CAC, R. CACIB. Středovýchodoevropská výstava Budapešť 2006: Navarama - R. CAC a ta nejvýznamnější - Světová výstava psů v Poznani: ICH. Navarama Bohemia Mandiga - známka "výborná" ve tř. šampionů (konkurence 16 dalších šampionek)./Some results from shows - CACIB show Nitra Slovakia + CACIB show Prague: Monika Jamika - 2x CAJC, CACIB show Nitra: Navarama - R. CAC, R. CACIB, Middle-East European Show Budapest: Navarama - champion class - R. CAC. World dog show Poznan 2006: ICH. Navarama - champion class - excellent (16 champions at class).

3. Šíleně moc rádi se chlubíme naším malým šikulkou Utym, který se svou paničkou úspěšně absolvoval Kurz základního výcviku poslušnosti ve věku pouhých sedm měsíců. Gratulujeme, jsme moc pyšní a věříme, že bude pokračovat i nějakými vyššími zkouškami! Díky

* * *

2.11.2006

1. Zaktualizovali jsme pár fotek v jednotlivých stránkách našich čivav a také v "odchovech". Také postupně přidáváme další fotky do naší externí galerie. Budeme přidávat i nová alba. Srdečně Vás zveme na prohlídku a věříme, že se do naší galerie budete rádi vracet :)./ We updated pictures on some sites of our chihuahuas also in offspring photogallery. Further we still work on external photogallery. We believe that you like our pictures and you will come back.

* * *

6.10.2006

1. Zveme vás srdečně do naší nově vzniklé externí Fotogalerie. Budeme postupně přidávat další alba a další fotečky, kterých máme v našem archivu opravdu mnoho. Fotky si můžete prohlédnout po kliknutí na názvy jednotlivých alb. Příjemné pokoukání! :)./We made new external photogallery where we are going to add more and more pictures of our dogs. Just click on name of individual album on this site to see pictures. Enjoy!

* * *

19.9.2006

1. Nabízíme k prodeji do naprosto vynikajících podmínek malou Vogue Chic./We offer for sale beautiful chihuahua puppy female.

2. Nové fotky slečny Beauty a také naší "star" Jerrdy./New pictures of miss Beauty and "star" Navarama.

* * *

11.9.2006

1. Hlásíme se po delší "letní" odmlce a omlouváme se všem návštěvníkům našich stránek za "neaktualizaci". Nejsme vždy on-line a tak prosíme o trpělivost obzvlášť při písemné komunikaci. Děkujeme za pochopení.

2. Arizona (maminka naší Beauty) slaví další obrovské úspěchy. Je nejen skvělým výstavním psem, ale také perfektně cvičí - poslušnost, obrany a obedience. Více info a mnoho dalšího nejen o naší Arizoně je možno shlédnout na www.whiteshepherd.ee./Next great successes of our Arizona.

 

3. V srpnu jsme s "Butkou" a Simonkem strávili deštivý, ale velmi milý víkend na táboře Klubu bílého ovčáka. Lidé, pejsci i atmosféra byli jako tradičně skvělí, jen to počasí letos fakt zlobilo. Fotek jen jen pár, protože déšť skutečně nepřestal celý víkend.

4.Tak jsme zase byli na "lovu beze zbraní" a přidali jsme nové fotografie: Simonkovi, Kalifornii, Agátce, Kačence a také naší krásce Beauty./New photos of Simon, Kalifornia, Agata, Kacka and Beauty.

5. Vyrobili jsme Jerrdě zcela samostatnou speciální stránku. Určitě si jí zaslouží. Je to náš maskot, naše "šikulka a zlatíčko"./New special page of our star Navarama.

6. Přidali jsme také "tlačítka" našich nových "nadějí" ale více info teprve připravujeme.

* * *

22.6.2006

1. Přidali jsme spousty nových fotek: Beauty, Mondě, Simonkovi, Cassie, Lotce a do "bělouší" fotogalerie.

2. Všechna naše bílá mimina už bydlí. Jsme přesvědčeni, že všichni mají skvělé páníčky a budeme se těšit na novinky a nové fotky!

* * *

8.6.2006

1. 4.6.2006 MVP Nitra (SK) - naše zlatá Jerrdulinka - CAC, CACIB, BOB - splněn Slovenský šampion krásy, "Titty" The Titmouse in Hands Monti Rey - velmi nadějná v baby třídě. Miami Bohemia Mandiga - R. CAC, R. CACIB. Rozhodčí Tatjana Urek (SLO)./CACIB show in Nitra (SK) - Jerrda - CAC, CACIB, BOB - completed Slovak Champion. "Titty" The Titmouse in Hands Monti Rey - very promisin in baby class. Miami Bohemia Mandiga - R. CAC, R. CACIB. Judge Mrs. Tatjana Urek (SLO).

* * *

7.6.2006

1. Tak již jen klouček Colorado (doma zvaný "Kolorádo Mansfeld") čeká na své supr páníčky. Všichni ostatní bělouší medvídci už bydlí se svými novými rodinami a brzy se budeme těšit na jejich nové fotky a zážitky. Připravujeme také galerii všech našich bílých miminek. Chcete našeho bílého "šlechtice" Colorada? :) Ozvěte se brzy ! :)/We have for sale last white shepherd boy Colorado. If you are interested contact us.

2. Protože máme novinek moc a nechceme je ušité horkou jehlou chrlit na naše stránky, přidáváme je "po špetkách". Dnes představíme blíže naši novou malou bílou lady - Born to Win White Beauty. Moc a dlouho jsme se na ní těšili a nyní je zde. Je jí všude plno, šíří kolem sebe radost a optimismus a my jsme moc rádi, že kamarádka Monika z Estonska dala přednost právě nám před mnoha dalšími zájemci. Díky Moniko ! :)/We have new addition in our kennel - white shepherd puppy female - Born To Win White Beauty. Meet her on new site.

3. Naše dvě bílé děti Caldwell a California bydlí nyní v Estonsku. Doufejme, že opět přispějí tamějšímu chovu bílého ovčáka k jeho rozvoji v této zemi stejně jako Ch. Arizona Bohemia Mandiga. Jejich pravidelně doplňovanou galerii je možno nalézt zde www.whiteshepherd.ee.

4. Dalším členem naší velké psí rodiny se stala krátkosrstá fešanda Monika Jamika od kamarádky Katky z kennelu Jamika. Více se dozvíte na její nové stránce./We have new chihuahua puppy female. See here ...

* * *

16.5.2006

1. První z našich překvapení! :) Představujeme náš nový import z Ruska - krátkosrstou 4 měsíční čivaví holčičku The Titmouse in Hand "Titty" - z ruské chovatelské stanice MONTI REY!/We introduce our new lovely import from Russia - Monti Rey The Titmouse In Hand "Titty"!

2. Každou chvilkou očekáváme příjezd naší nové bílé slečny z Estonska, Born To Win White Beauty malého andílka s ďáblem v těle!/Further we expect arrival of white "angel" Born To Win White Beauty from Monika from Estonia! :)

3. Přidali jsme další slušivé fotky našich mimin. Již jen jedna holčička a jeden klučík čekají na své nové majitele! Neváhejte, bílý ovčák je "bílou perlou" mezi ovčáky! Je laskavý ke všem lidem i zvířatům, nikomu neublíží a přitom dobře ohlídá vše, co je třeba! Bílý ovčák je zcela ideální rodinný pes!/We have for sale last female and male from our white litter. We added new pictures of them. See here ...

4. Také Simonek se pochlapil a chvilku vydržel před objektivem./We added new photos of Simon - Izumrud iz Doma Simby.

* * *

7.5.2006

1. Přidali jsme fotky našich bílých medvídků./New pictures of our white babies.

* * *

13.4.2006

1. NVP Ostrava - Navarama - CAC, Národní vítěz, BOB, Izumrud (Simon) - R. CAC. Jerrda získáním titulu CAC splnila podmínky přiznání titulu Český šampion./National Dog Show Ostrava (CZ) - Navarama - CAC, National Winner, BOB. By this CAC she completet conditions for Czech Champion, Izumrud - R. CAC

2. Přidali jsme nové fotky našich bílých miminek./New photos of whites babbies added.

* * *

5.4.2006

1. Plníme si sny ! :) Nám i našim pejskům jsme pořídili nový dům. Dům má svou úžasnou historii, atmosféru a hlavně nádhernou zahradu čítající téměř 4,000 m2./Our dreams come true :) We have new home, big house for us and for our all animals. Our garden is quite big - 4,000 m2 :)

2. Naše bílá mimina už začínají řádit. Maminka Cassie dostává zabrat, malých zbojníků je opravdu mnoho. Pomáháme jí jak můžeme, štěňátka už od prvních dnů přikrmujeme. Brzy přidáme další fotky./Our white babbies are so lovely. We are going to add new photos as soon as possible. Mother Cassie is very prove and very proud mum. Some boys and two girls are still available for sale.

3. Vyrobili jsme stránku naší malé Růže. Její tatínek Denis v sobotu 1.4.2006 na Klubové výstavě získal titul Klubový vítěz 2006, BOB a BIS!!!/New page of our Tiarra made. Her father won on Club chihuahua show - he got titles Club winner 2006, BOB, BIS - 105 chihuahuas competed on this show!

4. Protože máme překvapení vícero, rozložíme si jejich prozrazení na vícekrát!/We prepare some new surprices so come back soon to see the News ...

* * *

30.3.2006

1. Naše "Jerrdulka" - Navarama - splnila podmínky na INTERCHAMPIONa získáním titulu CACIB v neděli 26.3. v polských Katowicích!!!/Navarama completed conditions for the title Interchampion !!! We are so proud and happy of course :)

2. Naše bílá miminka už mají vybraná jména :)/our white babbies have names ...

* * *

22.3.2006

1. S radostí oznamujeme, že se naší Cassie narodilo v neděli "na Josefa" 11 bílých překrásných štěňátek! Vrh je velmi vyrovnaný, maminka i miminka jsou v pořádku. V případě vašeho zájmu o naše "bílé poklady" nás neváhejte kontaktovat. K odběru budou mimi od poloviny května. Další informace naleznete štěňátkovské stránce./We announce with proud that on Sunday were born eleven white babbies! 4 boys and 7 girls, more infos here.

2. Všechna naše čivaví štěňátka už mají své nové skvělé majitele. Fenečka Tiarra "Růženka" zůstává u nás doma. Brzy ji vytvoříme samostatnou stránku./We don´t have any chihuahua puppies for sale, next we plann on summer.

* * *

2.3.2006

1. Náš importovaný pejsek "Simon" Izumrud iz Doma Simby byl uchovněn./Our imported male "Simon" Izumrud iz Doma Simby passed breeding evaluation and now he is stud male.

2. Přidali jsme pár různých fotek a několik odkazů./Some new pictures and links added.

3. Přijímáme záznamy na štěňátka čivav i běloušů./We take reservations for chihuhahua also white shepherds puppies.

* * *

23.2.2006

1. Další nové fotky našich štěňátek./New pictures of puppies added.

* * *

9.2.2006

1. Přidali jsme nové fotky našich štěňátek a také konečně nové "dospělácké" fotky Simonka./New pictures of puppies and Simon added.

* * *

6.2.2006

1. Tak konečně i u nás jsme se po tak douhé době dočkali čivavích miminek! Mají se opravdu k světu a jsou momentálně ve věku, kdy začínají objevovat "všechny divy světa". Více informací a fotografií naleznete zde!/Actually we have chihuahaus puppies!. More info here.

2. Plánujeme štěňátka bílých ovčáků! Naši Cassie jsme 15. ledna nakryli u našich přátel skvělým pejskem CH. Fido Tricsy of Kim´s dream (www.webpark.cz/akbo). Pokud vše dobře dopadne, štěňátka by se měla narodit okolo 17. března. Přijímáme záznamy na štěňátka! Další informace brzy přidáme na web./Our white Cassie was bred to splendid male CH. Fido Tricsy of Kim´s dream (www.webpark.cz/akbo). Puppies should be born about March 17. More infos coming here as soon as possible.

3. Miami Bohemia Mandiga je Šampion ČR!/Miami Bohemia Mandiga became Czech Champion!

4. 15.1.2006 - Speciální výstava čivav Rusko - Nuggeto Bohemia Mandinga - čekatel Klubového šampiona. Jeho potomci (ch. s. Monti Rey) získali tituly Nejlepší štěně výstavy a Nejlepší Baby výstavy./Special chihuahua show in Russia - Nugetto Bohemia Mandiga is in for Club Champion, his offspring (kennel Monti Rey) got Best Baby on show and Best puppy on show.
Best PuppyBest BabyNuggeto B. M.Nuggeto B. M.

5. Arizona W. Bohemia Mandiga získala CAC na MVP Finnish Winner 2005 ve Finsku. Bílých ovčáků bylo na výstavě přihlášeno 43 a celkově bylo vystavováno 7767 psů!/Arizona got CAC on Finnish Winner Show 2005. There were registered 43 white shepherds 43, overall 7767 dogs!

* * *