Štěňátka / our puppies

* * *

Aktuálně nemáme žádná štěňátka  / currently we have not any puppies for sale :)

* * *

Memphis Belle & Mr.Morgan Bohemia Mandiga

(Montoso Elite Bombix Teddy x Geraldina Mc Bohemia Mandiga)

* * *

V případě zájmu o naše štěňátka nás kontaktujte (telefonicky, e:mailem nebo lze použít formulář na kontaktní stránce). Při příp. písemném kontaktu uvádějte, prosíme, vždy krátce info o Vás, odkud jste, kontakt na Vás, Vaše představy o štěňátku, Vaše zkušenosti s čivavami či jinými plemeny. Pro naše štěňátka vybíráme jen zájemce - budoucí majitele - se srdcem na dlani, hodné a láskyplné páníčky, kteří našim štěňátkům poskytnou stálý a milující domov. Zájemce samozřejmě nenutíme do absolvování výstav, spokojený život v rodině je pro nás prioritou! Děkujeme za pochopení ! :o)

For more informations about our puppies contact us by e-mail (write more info about you, country where are you from, contact infos, your experience with chihuahuas and more). Thank you ! :o)

* * *

Všechna naše štěňátka jsou odchovávána s maximálním množstvím péče a především s láskou, se kterou obě plemena chováme mnoho let. Vztah k lidem si vytvářejí již od prvních okamžiků svého narození, vždy se narodí za naší přítomnosti, vždy vyrůstají s námi, v naší bezprostřední blízkosti a vždy se snažíme o perfektní socializaci, při které využíváme našich dlouholetých zkušeností a celoživotním soužití s pejsky.
Naprosto samozřejmě jsou štěňátka odčervována a očkována kvalitními preparáty, čipována a mají vždy EU Pas. Všechna naše štěňátka mají zcela samozřejmě Průkaz původu (CMKU, FCI)! Do nových domovů odcházejí nejdříve v 10-12ti týdnech věku. Na cestu do světa dostávají kvalitní krmivo (www.topkrmiva.cz, www.doktorkaromana.cz, www.krmiva-pucalka.cz), na které jsou zvyklá a také řadu drobností či potřeb a jejich majitelé veškeré informace, které potřebují či chtějí vědět. Naši zájemci se mnohdy stávají našimi rodinnými přáteli. Pro naše odchovy hledáme vždy jen ty nejkvalitnější majitele.

Naše motto v chovu: maximální láska - maximální péče - maximální využití zkušeností.

Our motto for breeding: maximum love - maximum care - maximum utilization of experiences.